Prelegenci

Agnieszka Belowska-Gosławska
Head of Robotics
Nordea

Od początku kariery zawodowej związana z branżą BPO/SSC/ oraz bankowością w międzynarodowym wydaniu. Obecnie Dyrektor Strategiczny Robotyki w Nordea.

Tomasz Ćwik
Dyrektor Departamentu Rozwoju Architektury Korporacyjnej i Nowych Technologii
BNP Paribas

Manager IT od ponad 10 lat związany z sektorem bankowym, pracował po obu stronach barykady – bezpośrednio dla instytucji finansowych jak i dla firm technologicznych w sektorze FSI.

Katarzyna Czyrkiewicz
Analityk RPA
Hapag-Lloyd AG

Od początku kariery zawodowej silnie związana z implementacją i doskonaleniem procesów w organizacji. Obecnie RPA Analyst wcześniej zdobywała doświadczenie w Analizie Biznesowej i Architekturze Korporacyjnej.

Kamil Gajdas
Kamil Gajdas
Senior Expert – Process Development Leader & AI/ML Business Translator
ING Bank Śląski S.A.

Aktualnie pełni rolę AI/ML Business Translator‘a w COO. Wraz z zespołem skupia się na dopasowaniu zaawansowanych technologii do wyzwań efektywnościowych w procesach

Olga Kacprzak
Olga Kacprzak
Manager of process mining COE
mBank

Od ponad 4 lat związana z mBankiem, gdzie zajmuje się wdrożeniem projektów technologicznych, automatyzacją i process mining.

Krzysztof Karszewski
Automation Solution Lead
HSBC

Obecnie pracuje na stanowisku Automation Solution Lead w HSBC gdzie jest odpowiedzialny za implementację takich technologii jak RPA, IA oraz SI w regionie EMEA oraz ASP.

Zbigniew Kępiński
Menadżer Działu Innowacji (Genius Lab)
Grupa Raben

Menadżer Działu Innowacji Grupy Raben (Genius Lab), zawodowo pasjonat nowoczesnych rozwiązań na styku biznesu i IT, nowoczesnych platform BI, zwinnych metod zarządzania projektami oraz szeroko pojętej automatyki i robotyki.

Krystian R. Kowalczyk
Krystian R. Kowalczyk
Program Manager, Intelligent Automation Team
JP Morgan Chase & Co.

Od 2011 pracuje w zespołach Zarządzania Projektami w sektorze bankowym (Bank Handlowy w Warszawie, Citibank Europe PLC, JP Morgan Poland Services Sp. z o.o.).

Mateusz Linda
Dyrektor ds. RPA
Hapag-Lloyd AG

Mateusz ma ponad 10 lat doświadczenia w pracy na styku biznesu oraz IT, od niedawna opiekując się globalnym Center of Excellence w obszarze RPA firmy Hapag-Lloyd.

Bartłomiej Mazurkiewicz–Bylok
Bartłomiej Mazurkiewicz–Bylok
Kierownik Zespołu Raportowania i Automatyzacji Procesów
Warta

Praktyk projektowania rozwiązań i doskonalenia procesów dla organizacji z sektora usługowego, trener, wykładowca.

Paweł Nowicki
Paweł Nowicki
Kierownik działu robotyzacji
Orange Polska

Od 2016 roku zaangażowany w kreowanie wartości płynących z wdrażania robotyzacji w Orange Polska. IT Manager wspaniałego zespołu developerów RPA.

Maciej Obuchowski
Maciej Obuchowski
Senior IT Manager
Arla Foods

Związany z automatyzacją procesów biznesowych od 2014 roku, od roku 2017 manager zespołu Process Automation w Arla Foods.

Łukasz Ratka
Digital Transformation Leader
BNP Paribas Securities Services

Pełni rolę lidera Zespołu Cyfrowej Transformacji i odpowiada za instytucję Digital Ambasadorów, koordynuje naszą współpracę z zewnętrznymi firmami oraz monitoruje działania zespołu w zakresie poszukiwania i wdrażania nowych inicjatyw w ramach RPA / AI.

Grzegorz Roguski
Grzegorz Roguski
Data Scientist
ING Bank Śląski S.A.

Jako Data Scientist w ING zajmuje się usprawnianiem procesów bankowych z wykorzystywaniem szeroko rozumianego modelowania matematycznego.

Jacek Rudziński
Jacek Rudziński
Główny Projektant Systemów IT
Orange Polska

Od ponad 4 lat projektant tworzący dla obsługi Klientów rozwiązania wykorzystujące automatykę i robotykę w technologii NICE.

Andrzej Sobczak
prof. SGH Andrzej Sobczak
Kierownik Zakładu Zarządzania IT
Szkoła Główna Handlowa w Warszawie

Od wielu lat zajmuje się problematyką strategicznego zarządzania IT, architektury korporacyjnej i ładu danych. Obecnie skupia się na zaawansowanej automatyzacji i robotyzacji procesów biznesowych oraz innowacjach cyfrowych.

Paweł Stanaszek
V-ce Prezes ds. Strategii IT
Business Support Solution (Grupa Pelion)

Obecnie odpowiedzialny głównie za strategię IT w Business Support Solution S.A. (grupa Pelion), gdzie kluczowe działania obejmują implementację automatyzacji na tle wdrożenia systemu klas ERP, HR oraz bieżącej obsługi klientów.

Wojciech Szremski
RPA CoE Head
Schaeffler Global Services Europe

Zarządza RPA Center of Excellence wdrażając globalnie program robotyki w firmie z sektora automotive.