Prelegenci

Tomasz Ćwik
Dyrektor Departamentu Rozwoju Architektury Korporacyjnej i Nowych Technologii
BNP Paribas

Manager IT od ponad 10 lat związany z sektorem bankowym, pracował po obu stronach barykady – bezpośrednio dla instytucji finansowych jak i dla firm technologicznych w sektorze FSI.

Katarzyna Czyrkiewicz
Analityk RPA
Hapag-Lloyd AG

Od początku kariery zawodowej silnie związana z implementacją i doskonaleniem procesów w organizacji. Obecnie RPA Analyst wcześniej zdobywała doświadczenie w Analizie Biznesowej i Architekturze Korporacyjnej.

Kamil Gajdas
Kamil Gajdas
Senior Expert – Process Development Leader & AI/ML Business Translator
ING Bank Śląski S.A.

Aktualnie pełni rolę AI/ML Business Translator‘a w COO. Wraz z zespołem skupia się na dopasowaniu zaawansowanych technologii do wyzwań efektywnościowych w procesach

Mateusz Linda
Dyrektor ds. RPA
Hapag-Lloyd AG

Mateusz ma ponad 10 lat doświadczenia w pracy na styku biznesu oraz IT, od niedawna opiekując się globalnym Center of Excellence w obszarze RPA firmy Hapag-Lloyd.

Paweł Nowicki
Paweł Nowicki
Kierownik działu robotyzacji
Orange Polska

Od 2016 roku zaangażowany w kreowanie wartości płynących z wdrażania robotyzacji w Orange Polska. IT Manager wspaniałego zespołu developerów RPA.

Łukasz Ratka
Digital Transformation Leader
BNP Paribas Securities Services

Pełni rolę lidera Zespołu Cyfrowej Transformacji i odpowiada za instytucję Digital Ambasadorów, koordynuje naszą współpracę z zewnętrznymi firmami oraz monitoruje działania zespołu w zakresie poszukiwania i wdrażania nowych inicjatyw w ramach RPA / AI.

Grzegorz Roguski
Grzegorz Roguski
Data Scientist
ING Bank Śląski S.A.

Jako Data Scientist w ING zajmuje się usprawnianiem procesów bankowych z wykorzystywaniem szeroko rozumianego modelowania matematycznego.

Jacek Rudziński
Jacek Rudziński
Główny Projektant Systemów IT
Orange Polska

Od ponad 4 lat projektant tworzący dla obsługi Klientów rozwiązania wykorzystujące automatykę i robotykę w technologii NICE.

Andrzej Sobczak
prof. SGH Andrzej Sobczak
Kierownik Zakładu Zarządzania IT
Szkoła Główna Handlowa w Warszawie

Od wielu lat zajmuje się problematyką strategicznego zarządzania IT, architektury korporacyjnej i ładu danych. Obecnie skupia się na zaawansowanej automatyzacji i robotyzacji procesów biznesowych oraz innowacjach cyfrowych.